Nejnovější objev lingvistů působí rozruch na trhu práce..
Sleva

Nový 2-týdenní recept na automatickou výuku cizích jazyků Lauridsena

Lauridsen na stálo ovládl 23 cizích jazyků.

Multipolyglot, 62-letý Lauridsen, plynule ovládající 23 jazyků, představil Čechům svůj skvělý 2-týdenní recept na výuku cizích jazyků. Umožňuje dokonce i po uplynutí tak krátké doby plynule se domluvit cizí řečí. Metoda dánského polyglota je výzvou pro tradiční jazykové školy.

Již 75,000 Čechů vzdalo neúčinné, tradiční metody výuky jazyků a připojilo se k Magnusovi. Vy také, bez ohledu na Váš věk, vzdělání a schopnosti, již za 2 týdny uvidíte ohromené výrazy členů rodiny, přátel a kolegů z práce. Jakmile uslyší, jak plynule a odvážně mluvíte anglicky, německy či španělsky, nebudou chtít uvěřit, že se učíte jazyk teprve 14 dnů.

Vždy je dobrá doba, abyste začali mluvit cizím jazykem. Můžete se o tom přesvědčit již za 2 týdny. Všimnete se změn ve svém všedním životě. Začnete se bez problémů dorozumívat v cizím jazyce po pouhých 14 dnech výuky. Přestanete se stydět za svůj přízvuk a bát se, že cizinci Vám nebudou rozumět nebo, ještě hůř, se budou posmívat. Získáte obdiv nejbližších a uznání u nadřízených a kolegů z práce.

Co poskytuje recept na automatickou výuku jazyků Lauridsena a na čem je konkrétně založen

Lauridsen aplikoval svůj 2-týdenní recept do systému multimediálních frází Fast Phrases, umístěných v platformě. Fráze značně usnadňují zapamatování, neboť využívají 100% Vašich přirozených mentálních schopností.

Tradiční metody výuky jazyků nevyužívají ani zlomek Vašich vrozených možností zapamatovávání a tvoření spojení. Z principu nepodporují účinně tyto poznávací procesy, protože angažují k činnosti malou část mozkových struktur. Systém interaktivních frází Fast Phrases funguje jinak. Dosahuje ke 100% schopnostem, které již máte, ale které dřímají uspané ve Vaší mysli.

Během zapamatovávání nových slov 2-týdenní recept na automatickou výuku cizího jazyka Fast Phrases současně aktivuje pravou a levou polokouli mozku. Transfer slov se dostává do levé polokoule, a doprovází jej obraz – do pravé. Celý mozek pracuje 5 krát vydatněji než běžně. To zase zvyšuje poznávací možnosti, schopnost zapamatování si nových slov a přidružení je k českým protějškům. Díky tomu jsou vznikající spojení silnější a dostávají se hlouběji do paměti. Během používání cizího jazyka je snadnější vzpomenout si na nové výrazy, a díky tomu je mluvení plynulejší.

Počet poznaných slov

Výuka cizích jazyků s frázemi Fast Phrases

Tradiční metody výuky jazyků

I. týden

II. týden

III. týden

IV. týden

Graf 1. Účinnost frází Fast Phrases v porovnání s tradičními metodami výuky.

200 nových slov po prvním dni s interaktivními frázemi

Co říkají Češi o Fast Phrases:

"Našel jsem novou, lépe placenou práci, protože jsem zaskočil zaměstnavatele plynulou angličtinou. Toto neočekával od 47-letého chlapa! A to vše díky Fast Phrases" - Marek Tyl

Po prvním dni užívání frází Fast Phrases byste měl ovládat okolo 200 nových výrazů. Po týdnu si všimnete výrazného rozdílu ve svém slovníčku. Bude mnohem bohatší a různorodější. Po 2 týdnech používání frází pocítíte, že ustupuje psychická blokáda před mluvením v cizím jazyce, a Vy získáváte větší volnost v jeho využívání. Bez problému budete začínat rozhovor v angličtině, němčině nebo jiném jazyce, který si zvolíte. Zapomenete na pocit prázdnoty v hlavě – bez problému vyslovíte to, co chcete ukázat. Pokud se tak nestane, můžete (a mělbyste!) využít speciální záruku Lauridsena. Budou Vám vráceny peníze za systém interaktivních frází bez zodpovídání zbytečných dotazů.

Global Science doporučuje toto řešení čtenářům. Kliknutím na link, který najdete také níže, můžete objednat přístup k interaktivním frázím Fast Phrases umístěných na platformě o 1200 Kč levněji. Speciální nabídka bude platná do konce .


Jakým způsobem interaktivní fráze Fast Phrases podporují mozkovou činnost?

 1. Aktivují pravou a levou polokouli mozku.
 2. Angažují různé smysly.
 3. Zvyšují poznávací možnosti.
 4. Zvyšují schopnost zapamatování si nových slov.
 5. Zvyšují schopnost spojování výrazů v cizím jazyce s jejich českými protějšky.

Interaktivní Fráze
Fast Phrases

*** ZARUČENÉ ***

Začnete se plynule
dorozumívat v
cizím jazyce již po 2 týdnech

Objednávám

Sleva platí do dnešního dne

Klikněte zde, abyste začali plynule mluvit v cizím jazyce díky novému 2-týdennímu receptu na automatickou výuku cizích jazyků >>

Speciální akce platí do


 • lady_punk
  Vyzkoušel to už někdo?
 • PopelkazHor
  Používám fráze Fast Phrases 3 týdny a skutečně mluvím německy tak, jako bych se učila rok, a říkají mi to všichni kolem a dokonce i má sestřenice, která pracuje v Mnichově! Možná to nefunguje tak dobře, že bych mluvila jako rodilá Němka, ale efekty jsou opravdu oslňující. Už se vůbec nestresuji výukou jazyků, opravdu skvělé! Děkuji za tento článek!
 • eviku
  Toto je první metoda výuky jazyků, která na mě zafungovala a umožnila mi se poprat s učením, protože jsem už uvěřila, že já na to prostě nemám hlavu. A teď už se necítím neschopná, ale inteligentní a sebevědomá.
 • pavliii_kocourek23
  Roky jsem se zkoušela naučit anglicky a nic nefungovalo tak účinně, jak bych chtěla. Všechny ty peníze za lekce, různé jazykové kurzy - sami dobře víte. Poradili jste mi, jak se naučit rychleji za o mnoho méně peněz než jaké jsem měla dát za jazykovou školu. A především velká změna – za 2 měsíce jedu za mým klukem, který pracuje ve Skotsku a chci se tam umět domluvit. Právě jsem objednala fráze a mám z toho opravdu dobrý pocit. Držte palce!
 • bella
  Právě jsem našla tuto stránku a přečetla článek. Kdysi jsem už někda viděla jak známý na fejsbůku si to pochvaloval, takže hned objdenávám dvě sady, na němčinu a španělštinu, protože to je obrovská příležitost. Nevěděla jsem, že fráze je možné koupit přes internet.
 • p_a_u_l_i_n_a
  To je neskutečné! Já bych chtěla dobře znát aspoň 3 jazyky! Nemohu se dočkat zásilky!
 • marek
  Když říkáte, že to funguje, koupím ty fráze dceři k narozeninám. Za týden má narozeniny, doufám, že se mladá nenasere, že znovu nějaký dárek do školy
 • charlotte
  Uplynul táden, co se učím fráze, a už umím opravdu hodně říct francouzsky. Poznala jsem již přes 1000 výrazů a slov a to za jakou cenu! Na kurz francouzštiny v jazykové škole bych musela vydat majlant, a tady to už není taková palba - přinejmenším moje konto v bance není tak vyšplouchnuté:-)
 • ivona
  Všechny ty roky jsem byla vším tak zaneprázdněna, dětmi, mužem, že jsem úplně zanedbala svůj kariérní rozvoj. Díky tomuto receptu jsem se znovu začala učit německy a už jsou efekty. Šéf mi předal kontakty s německým partnerem...
 • dagmara_s
  Koupila jsem ty fráze pro svého tátu, který jezdí každý rok do Holandska do práce a je velmi spokojen, protože po 2 týdnech už opravdu mnoho rozumí. Velmi užitečný vynález za nízkou cenu.
 • majkel83
  zas nějaké divy... člověk potřebuje léta aby se naučil jazyky a hotovo
 • ronaldo
  Kecáš kraviny, to je jasné, že se nenaučíš mluvit za 2 dny jak cizinec, ale vždy se to dá rychleji než na kurzu a ty fráze opravdu fungují, přinejmenším rozhodně na mě.
 • z_maleho_mesta
  Moje žena a já jsem se rozhodli vyzkoušet ty fráze, máme už skoro 60 na krku a chceme vyzkoušet, zda taková metoda zafunguje u lidí, kteří se nikdy jazyky neučili. No, kromě ruštiny jak kdysi každý. Bydlíme v malém městečku, školy tu nejsou, takže taková samostatná výuka je pro nás skvělá.
 • beata_77
  Právě jsem četla o tom Magnusovi a jeho metodě v Hospodářskách novinách, a teď vidím, že u nás už je možné to objednat! Super!
 • zaskocena
  Právě jsem po první lekci s frázemi, jsem opravdu zaskočená. Seděla jsem nad nimy přes hodinu a vůbec nejsem unavená, naopak to byl příjemný relax. A cítím, že něco v hlavě zůstalo, že si hodně pamatuju. OPRAVDU!
 • cervena_krejzy
  Učím se fráze italštiny obden a právě jsem po prvním měsíci výuky, efekt je opravdu neuvěřitelný. Ovládla jsem přes tisíc slov a už dokážu spojit několik vět, a dokonce i říct něco dlouhého. Právě si objednávám další úroveň, a možná zkusím ještě španělštinu?
 • bulli
  Konkrétně lidi. Chci co nejrychleji najít lepší práci, ale moje znalost angličtiny končí na základní úrovni a to je vždy problém u pohovorů. Umožňují tyto fráze výuku na různých úrovních? Může mi odpovědět někdo, kdo používal konkrétně tyto fráze?
 • kateřina_v
  Objednala jsem ten systém 3 před 3 týdny, řekla jsem si, že mi to neuškodí. Efekt? Opravdu funguje! Já už si nepokecám ani s Angličanem, který se mě na ulici zeptal na cestu. A já jsem byla schopná mu poradit a ještě s ním o lecčem poklábosit.
 • král
  nepředstavitelné výsledky.. opravdu to tak funguje?
 • dvacitkaaa
  Slyšela jsem o tom kdysi na výkladech z psychologie. Ukazuje se, že spojení psaného slova s obrázkem a zvukovou nahrávkou skutečně povzbuzuje obě polokoule a mozek si zapamatuje více a rychleji než na běžném mechanickém zapamatovávání.
 • levandule
  Kdysi jsem chodila na kurzy němčiny do známé školy v Praze, ale teď už na to nemám. Ty fráze jsou pro mě fantastickou zprávou, bude možnost si oprášit jazyk. Vyzkouším a dám vám znát!
 • bulli
  AŤ NĚKDO KONEČNĚ ODEPÍŠE!!!! PROSÍM
 • danek
  Klikněte na link zde a přečtěte si. Lidi píšou, že se naučili jazyk díky tomuto, proč by měli lhát? A jiné formální otázky máte v podmínkách.
 • pudink
  Ok, objednal jsem to. Za nějakou dobu napíšu, jaké jsou výsledky.